Камін з турецького мармуру Emperador Light, виготовлення з монтажем в Ніжині

Черговий камін із турецького мармуру виконаний у нашій майстерні у Прилуках з доставкою та встановленням у місті Ніжин Чернігівської області.

За численними відгуками наших клієнтів, котрим ми вже виготовляли та монтували такі каміни раніше, до нас звернувся замовник із Ніжина. Він розповів, що на сьогоднішній день дуже мало майстерень, навіть у самому Чернігові, з виготовлення саме таких речей як мармурові каміни. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність за роботу, де потрібна ретельність, увага до дрібниць, індивідуальний підхід та особлива творчість. Роботу, де кожен сантиметр потрібно розкреслити та порахувати, а подальший монтаж виробу виконати бездоганно. Замовник об'їздив офіси, нібито, майстерень по каменю, поблизу свого району, але так і не знайшов, хто б надавав такі послуги як наша фірма.

Ось так виглядав цегляний камін на об'єкті

Ми зустріли замовника у себе в офісі, показали зразки турецького мармуру. Потрібен був колір коричневого чи бежевого тону. З таких сподобався зразок Emperador Light, і він був обраний для подальшої роботи як матеріал. Клієнт дав попередні розміри та деякі замальовки від руки, щоб ми мали уявлення, яким би він хотів бачити виріб у своєму будинку. Наш менеджер зробив приблизний підрахунок вартості виготовлення та монтажу конструкції, всі нюанси були погоджені, внаслідок чого сплачено аванс і ми домовилися про виїзд нашого замірника на об'єкт.

Отримані нами на виробництві деталі каміна

Після вимірів нашого фахівця ми розрахували, яку площу мармурового слябу нам необхідно для роботи. Коли заготовки були вирізані та споліровані, накреслили розкривання майбутнього каміна. Коли всі деталі були готові, бригада виїхала на монтаж.

"Підгонки" робили за місцем. Підготовлені мармурові плити монтували не торкаючись цегли, місцями використавши анкери, які вміло закривалися пластинами у вигляді колон. Всі торцеві поверхні поліровані, шви максимально приховані, робота високо оцінена замовником!

І ще на Ваш огляд одне фото результату нашої роботи у всій красі:

Виготовлений камін з турецького мармуру встановлено в одному з приватних будинків в місті Ніжин Чернігівської області.