Камін з мармуру Mugla (Турція), виготовлено нашою майстернею і встановлено в Ічні

Хочемо представити Вам ще одну нашу роботу з виготовлення облицювального мармурового матеріалу для каміна і сам процес його монтажу на об'єкті. І в цьому матеріалі буде невелика передісторія. Спочатку наш майбутній замовник з Ічні звернувся до людини, яка займалася облицюванням камінів із кахлів – готових керамічних каркасів. Результат роботи був неприйнятним, оскільки плитки виявилися нерівними, а якість розпочатої роботи залишала бажати кращого:

Замовник зрозумів, що для таких робіт потрібно шукати фірму, яка професійно займається такими роботами, та й схилятися став до вибору кращого матеріалу – каменю. У Прилуках ми відомі не тільки як майстерня з виготовлення пам'ятників, а й як загалом майстерня зобробки каменю: художня майстерня, яка розробляє та впроваджує нові методи у технологічний процес роботи з гранітом та мармуром (натуральним каменем).

Після звернення замовника до нас ми підібрали правильний матеріал. Оскільки вибір відтінків світлого граніту зовсім обмежений, тому клієнту ми порадили саме білий мармур під назвою "Mugla" турецького виробництва. У нашому офісі лежав невеликий зразок цього виду каменю, а побачивши Сляб (велика плита) цього мармуру у нас на складі (на території нашого виробництва у Прилуках), замовник вже не мав сумнівів щодо доцільності вибору:

Бригада монтажників виїхала на об'єкт і почала з демонтажу того, що встигли наробити попередники. Виклали з цегли новий камін, зробивши його точні виміри. Мармуровий сляб розкроїли на плити потрібних розмірів, ретельно підготувавши кожен елемент. Зарізали торці, що стикуються, під 45 градусів.

На другому виїзді монтажники виконали облицювання каміна мармуром та сполірували кути на місці. Також майстри виконали накатку "войлоком" після монтажу.

Клієнт залишився задоволений виконаною роботою та обіцяв з десяток рекомендацій усім родичам та знайомим по Ічні, а навесні - звернутися до нас з приводу виготовлення та встановлення пам'ятника у Прилуках. Працюємо на якісний результат!