Виготовлення каміна з Єгипетського мармуру SILVIA: проектування та монтаж

В сучасному інтер'єрі особливу роль відіграють класичні речі, які не тільки надають йому багатства та естетики, але й несуть практичну цінність для Вашого будинку. Саме таким виробом є КАМІНИ З КАМЕНЮ. Наша майстерня працює з багатьма видами натурального каменю. І оскільки це вічний, красивий матеріал, то замовники з Прилук звернулися до нас за допомогою в створенні відповідного зовнішнього вигляду для їх каміна під інтер'єр помешкання.

У будинку був викладений камін з цегли. Інтер'єр у замовника був в кремових тонах, тому ми запропонували облицювати камін Єгипетським мармуром SILVIA, який ідеально підходить для даної гами. У нашому офісі фірми "Kameneobrobka" в Прилуках був невеликий зразок даного каменю, з яким ми приїхали на об'єкт до замовника, розповівши свою ідею і показавши цей матеріал. Клієнту сподобалося і ми взялися до роботи.

Насамперед зробили проект розкрою. Для облицювання каміна були зняті точні розміри кожної сторони, підрахована приблизно квадратура плити, яку потрібно було вирізати для потрібної площі. Наші майстри взяли мармуровий сляб (плиту) розміром 300*120 см. Важливо було розкреслити його для розкрою саме так, щоб малюнок каменю з горизонтальними жилами збігався по всім сторонам. Щоб уникнути великої кількості швів, сляб з мармуру кроїли на чималі за розміром заготовки. Для красивого зовнішнього вигляду торці плитки зарізані під 45⁰, зістиковані, і склеєні клеєм, затонованим в колір мармуру. Також всі торці полірували, щоб максимально добитися ефекту цільного каменю. Верхня камінна полиця також підігнана по малюнку, склеєна і зполірована на місці, на об'єкті, з пилососом.

Дуже важливим у цьому проекті була технологія монтажу мармурової плитки на цегельний камін. Чи знаєте Ви, що для того, щоб убезпечити тонку облицювальну мрамоную плитку від розтріскування, клеїти її прямо до цеглини не рекомендується ?! Адже якщо є хоч найменша доля ймовірності того, що камін покладено неправильно і при нагріванні буде розширення стін, - це справжня біда для облицювання, яке потріскається. Наші досвідчені майстри враховують і цей фактор. Тому виконується так званий прихований монтаж облицювання, коли мраморна плитка, як каркас, встановлюється на відстані в 10 мм від самої поверхні цегли (кріпиться дюбелями). Тобто, на звичайній мові простої людини, облицювання ніби стоїть поруч навколо каміна, а не приклеєне до нього. Обробка торців і фаски робилися безпосередньо на об'єкті, щоб всі грані були максимально красиво виконані і не кидалися в очі, а камін виглядав як цілісний мармуровий.

Наш проект був успішно зданий замовнику, клієнт залишився повністю задоволений нашою роботою, в результаті чого ми отримали багато рекомендацій від нього на інші об'єкти.

Ви можете замовити виготовлення камінів з граніту і мармуру в Прилуках, Ніжині, Бахмачі, Носівці, Ічні, Борзні, Новгород-Сіверському, Ладані, Журавці, Варві - з доставкою та монтажем. Будемо раді Вашим замовленням, і по-максимуму внесемо в Вашу оселю свою долю комфорту і краси.